Naprawa zamków Bydgoszcz

Naprawa zamkow Bydgoszcz

Zepsuty zamek

Zamki mają to do siebie, że awarię zauważamy zwykle wtedy, gdy już jest za późno. Zazwyczaj wymieniamy wtedy zamek. Często jednak nie jest to konieczne. Naprawa zamków jest możliwa w większości przypadków. To kwestie finansowe i estetyczne zwykle decydują o wyborze metody usunięcia awarii. Naprawa zamków jest zalecana w kilku przypadkach:

- Zamek, jaki posiadamy jest unikalny na rynku krajowym, a sprowadzenie go przewyższa koszty naprawy.

- Posiadamy zabytkowe drzwi i zamek również jest zabytkowy. Aby nie czekać na pozwolenie od konserwatora zabytków i aby nie zmieniać estetyki naszych drzwi, wzywamy profesjonalistów, którzy bez uszkodzeń drzwi potrafią naprawić zamek.

- Naprawa zamka jest zalecana w sytuacji, gdy dorobienie kluczy dla wszystkich użytkowników przewyższa koszt naszej naprawy. Często dochodzi do tego, gdy mamy do czynienia z drzwiami wejściowymi w marketach, instytucjach czy biurach.

- Drobna usterka, której usunięcie jest tańsze od wymiany całego zamka.

W każdym przypadku o dokonaniu naprawy lub wymiany decyduje Klient. Nasi specjaliści pomogą jedynie w kwestii merytorycznej problemu. Warto wybrać Pogotowie Zamkowe w Bydgoszczy właśnie ze względu na szeroką wiedzę i umiejętności naszych techników. Każda ekipa Pogotowia Zamkowego w Bydgoszczy wyposażona jest w szeroki zestaw profesjonalnych narzędzi umożliwiających precyzyjne wykonanie takiej usługi.

Zdajemy sobie sprawę, iż awarie nie wybierają godziny ani dnia wystąpienia. Z tego powodu Pogotowie Zamkowe w Bydgoszczy działa przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia. Pracujemy także w weekendy, święta i dni wolne.

Naprawa zamków to tylko część naszych usług ślusarskich. Wykonujemy również usługi awaryjne tak bardzo potrzebne w sytuacjach podbramkowych:

awaryjne otwieranie samochodów,
awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,
montaż i wymiana zamków,
ślusarstwo

Warto zapisać sobie nasz numer, aby zawsze można było skorzystać z naszej pomocy. Jeżeli w tej chwili potrzebujesz pomocy, nie trać czasu i dzwoń od razu.

Pogotowie Zamkowe działa w Bydgoszczy i okolicach pod nr tel: 509-172-644