Montaż i Wymiana zamków Bydgoszcz

Zakladanie wkladek w drzwiach Bydgoszcz

Zamek i Montażysta

Przychodzi moment, gdy zamek w naszych drzwiach się luzuje, przeskakuje, zacina. Jest to zwykła kolej rzeczy. Każda mechaniczna część wyrabia się po określonym czasie. W takiej sytuacji nastąpić powinna wymiana zamka. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów zamków i zabezpieczeń, w zależności od rodzaju, grubości drzwi i powiązanych z zamkiem dodatkowych funkcji blokujących. Aby wymiana przebiegła profesjonalnie, bez dodatkowych uszkodzeń, drzwi zamawiamy usługę w profesjonalnej firmie. Taką firmą jest Pogotowie Zamkowe w Bydgoszczy. Tutaj pracują wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem pracy.

Kiedy może nastąpić montaż i wymiana zamków?

Ze względu na specyfikę naszego Pogotowia Zamkowego w Bydgoszczy zgłoszenia przyjmujemy w każdy dzień tygodnia. Pracujemy również w święta i w dni wolne. Montaż i wymiana zamków może nastąpić o dowolnej porze dnia. Nasi technicy dopasowują się do grafiku naszych Klientów. To od Państwa zależy termin i godzina wymiany.

zamek do drzwi Bydgoszcz zamek antywłamaniowy Bydgoszcz

Dlaczego My?

Wieloletnie doświadczenie poparte wiedzą na temat najnowszych rozwiązań technicznych, zdobywaną na szkoleniach, warsztatach i konferencjach to podstawa działania Pogotowia Zamkowego w Bydgoszczy. Każda Wymiana zamka czy też montaż zamka dokonana przez nas daje gwarancję jakości przeprowadzonej usługi. Specjalistyczny sprzęt, jakim posługują się nasi specjaliści pozwala na precyzyjne wykonanie każdego zlecenia. Dzięki temu nie ma dodatkowych uszkodzeń drzwi futryn i zamków.

Dla wygody naszych Klientów posiadamy w swojej ofercie zamki najlepszych producentów. Montaż i wymiana zamków wykonywana jest również z powierzonych nam zamków, wcześniej zakupionych przez Klientów.
Nasze specjalności

Specyfika Pogotowia Zamkowego w Bydgoszczy sprawiła, iż mamy szeroką ofertę usług ślusarskich. Klienci mogą dzwonić nas w sprawie każdej awarii zamków, a my reagujemy błyskawicznie :

awaryjne otwieranie samochodów,
awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,
naprawa zamków,
ślusarstwo klasyczne,

Naszą misją jest bezpieczeństwo Klientów!

Pogotowie Zamkowe działa w Bydgoszczy i okolicach pod nr tel: 509-172-644